Nelegalus uždarbis prišaukė nuostolius

Iš cigarečių kontrabandos užsidirbti sumaniusiam 37 metų šiauliečiui teks atsisveikinti su nelegaliu kroviniu ir sumokėti solidžią baudą.

Vyras gali netekti ir automobilio, kuriuo vežė kontrabandines cigaretes. Šio šiauliečio vairuojamą automobilį „Volkswagen Passat“ su priekaba Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos ir Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai gegužės 12-osios vakare sustabdė kelyje Kuršėnai-Mažeikiai.

Kaip rašo Lrytas.lt, vairuotojas jį sustabdžiusiems pareigūnams paaiškino, kad su draugu vyksta uždarbiauti į Švediją. Lengvojo automobilio priekaboje vyrai vežė karkasą valčiai transportuoti.

Nors per pirminę apžiūrą nieko įtartino pastebėta nebuvo, pareigūnai nusprendė automobilį ir jo priekabą patikrinti specialia įranga. Prietaisas signalizavo apie įtartinas ertmes priekabos dugne. Kai pareigūnai atvėrė galinį priekabos bortą, jie išvydo slaptavietę su tvarkingai surikiuotomis kontrabandinėmis cigaretėmis.

 Lengvojo automobilio priekaboje įrengtoje slaptavietėje buvo rasta 3500 Rusijos banderolėmis pažymėtų cigarečių pakelių „Winston Blue“. Bendra šio krovinio vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 8800 eurų. Daugiau apie nepavykusį uždarbį skaitykite čia.